Açık Hava Stüdyosu

300m2 – 25x12m

Rota Plato’nun Açık Hava Stüdyosu, eşsiz ve doğal çekimler için ideal bir mekandır. 300 metrekarelik geniş alanı, projeleriniz için yeterli alana sahip olmanızı sağlar. 25 metre derinlik, 12 metre genişlikle, açık havada rahat ve ferah bir çalışma ortamı sunar.

Stüdyo, doğal ışık koşullarını kullanarak projelerinize canlı ve etkileyici bir atmosfer katar. Day Light Rota Sokağı içerisinde yer alan Woswos tekerlekler, varil tüplü tv dekorları gibi öğelerle projelerinize otantik ve sıradışı bir hava kazandırın.Açık Hava Stüdyosu, reklam, dizi, film, klip ve diğer çekim projeleri için geniş bir alanda hizmet sunar. İhtiyacınız olan her türlü dekor ve sahnelemeyi burada bulabilirsiniz.

Rota Plato Açık Hava Stüdyosu, yaratıcılığınıza mekanın doğal güzellikleri ve özgün dekorlarıyla destek olurken, ışık ve hava koşullarının sunduğu avantajlarla projelerinize profesyonel bir dokunuş katmanıza yardımcı olur.

Siz de doğal ve farklı bir çekim deneyimi için Rota Plato Açık Hava Stüdyosu’nu tercih edin, projelerinizi açık havanın doğallığıyla buluşturun!