Rota Plato Film Stüdyoları

Rota Organizasyon olarak adımızı birçok başarılı projede ve tanınmış isimlerle işbirlikleriyle duyurmuş, müşterilerimize sağladığımız güvenilir hizmet ve kaliteli projelerle sürekli olarak adımızdan söz ettirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Müşteri memnuniyetini ve ihtiyaçlarına duyduğumuz özeni her zaman önceliğimiz olarak belirledik. Bu nedenle, deneyimlerimizden aldığımız güçle rotamızı bu sefer tamamen yeni bir alana yönlendirdik ve “zamanında görmek istediğimiz hizmeti vermek” ilkesiyle 11 Adet Stüdyo’dan oluşan Rota Plato’yu kurduk.

11 Adet Stüdyosu ile Rota Plato

Rota Plato, İstanbul’un en merkezi noktalarından biri olan Haliç Kıyılarında, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin yanında bulunan açık ve kapalı alanları olan bir reklam ve film platosudur. Saatlik, günlük, haftalık ve aylık olarak kiralayabileceğiniz stüdyo ve çekim alanlarımızla, her türlü projenize uygun seçenekler sunuyoruz.

Platomuz, reklam filmleri, klip çekimleri, tanıtımlar, moda çekimleri, dizi çekimleri, defileler, gelin-damat çekimleri ve daha birçok görsel projenin gerçekleştirilebileceği mükemmel bir mekandır. İçerisinde bulunan Nezarethane, sorgu odası, Mutfak Platosu, Greenbox ve White box Sonsuz fon, Loft ev, Vintage ev, LED stüdyo ve döner platform gibi farklı özelliklerle donatılmıştır.

Platomuzda ateş tuğla duvarlı çekim alanına da sahibiz. Bu özel çekim alanı, projelerinize rustik ve atmosferik bir dokunuş eklemek isteyenler için harika bir seçenektir.

Platomuzda stüdyo ve çekim alanlarına ek olarak 4 adet kulis, 2 adet çalışma odası, 1 adet toplantı odası, 1 adet duş, 6 adet wc ve 7/24 çay-kahve hizmeti bulunmaktadır. Ayrıca, Ücretsiz otoparka ve düz hangar girişe sahip olan platomuzda 9 m kadar uzanan Jimmy Jib, 6 adet kino, 3 adet 400’lük paraflaş, blue box, siyah fon perde (değiştirebilir fon perde) de mevcuttur. Toplam 1400m2 alan içerisine kaliteli hizmetimizi sunmak için kurulduk.

Rota Plato ekibi olarak, projelerinizin başarıya ulaşmasına katkı sağlamak için sizinle birlikte çalışmaktan heyecan duyuyoruz. Deneyimli ve uzman ekibimiz, size en iyi hizmeti sunmak için burada hazır bekliyor.

Siz de yaratıcılığınızı hayata geçirmek ve profesyonel çekimler için Rota Plato’yu tercih ederek rotanızı belirleyin! Eşsiz mekanlarımız ve kaliteli hizmetimizle her türlü projenizde yanınızda olacağız.

Rota Plato ile yolculuğunuza başlayın!

 

İletişim

E-Posta
rota@rotaplato.com
Adres
Emniyettepe Mah. Halit Bin Velid Cad. No:29 Eyüp 34060 İstanbul