Hangar Stüdyosu

300m2 – 25×12 – 7m Tavan Yüksekliği

 

Rota Plato’nun Hangar Stüdyosu, büyüleyici bir çekim deneyimi için tasarlanmış geniş ve çok yönlü bir mekandır. 300 metrekarelik geniş alanı, projeleriniz için yeterli alana sahip olmanızı sağlar. 25 metre derinlik, 12 metre genişlik ve 7 metre tavan yüksekliğiyle, yaratıcılığınızı özgürce ifade edebileceğiniz bir ortam sunar.

Hangar Stüdyosu, reklam, dizi, film, klip, moda çekimi, defile, lansman ve gelin damat çekimi gibi çeşitli alanlarda hizmet vermektedir. İhtiyacınız olan her türlü dekor ve sahnelemeyi burada bulabilirsiniz.

Stüdyo içerisinde yer alan dekorlar arasında Çırağan Sarayı merdivenli görkemli avizeli dekor, Kapadokya sarkıtlı mağara dekoru, Cabrio Woswos dekoru, Datça taş ev dekoru, Alaçatı taş ev dekoru, 500 lamba ile donatılmış otantik dekor, botanik dekor, sokak dekoru, fayton dekoru ve daha birçok seçenek bulunmaktadır.

Rota Plato Hangar Stüdyosu, ısıtma ve soğutma sistemiyle donatılmıştır, böylece her mevsimde rahat bir çalışma ortamı sunar.

Siz de projelerinizi büyülü ve çok çeşitli dekor seçenekleriyle hayata geçirmek için Rota Plato Hangar Stüdyosu’nu tercih edin, projelerinizi unutulmaz kılın!